banner80

VEKİLLERDEN BAŞKAN IŞIK’A TEBRİK ZİYARETİ

30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre Yatağan Belediye Başkanlığı’na 4’üncü dönem seçilen Hasan Haşmet Işık’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Başkan Işık’ı, CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan ziyaret ettiler.

VEKİLLERDEN BAŞKAN IŞIK’A TEBRİK ZİYARETİ
 Geçtiğimiz hafta Pazar günü düzenlenen Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlara göre Yatağan Belediye Başkanlığı’na seçilen Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’a yapılan tebrik ve başarı ziyaretleri hız kesmiyor. Başkan Işık’ın son konukları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan ile CHP Yatağan Gençlik Kolları üyeleri oldu. CHP Muğla Milletvekilleri Başkan Işık’ı tebrik ederek; “4’üncü dönem için Yatağanlı’nın onayını aldığınız için sizi tebrik ediyoruz. Yatağan Belediyesi olarak sizin yapacağınız işler haricinde Muğla Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışarak Yatağan’a gereken hizmetlerin getirilmesini sağlayacağınızdan eminiz. Önümüzde 5 yıllık süreçte size ve ekibinize başarılar diliyoruz” dediler.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, tebrik ziyaretlerinden ve desteklerinde dolayı CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan ile CHP Yatağan Gençlik Kolları üyelerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2014, 17:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
bu ne acele...
bu ne acele... - 7 yıl Önce

Daha durun net bisey yok... İptal olabilir secimler... Bu ne acele .. Neyin tebrigi bu

mehmet d
mehmet d - 7 yıl Önce

mhp ye oy vermeye zorlayanlarida kutlasalardi aday olacaklarmi; sevs'nler mesut olayi sonlandi

SIRADAKİ HABER

banner68