VESTEL İLE ALMANYA’YA…

2014 Dünya Kupası öncesinde Vestel’den televizyon alan müşteriler arasında yapılan kura sonuçları açıklandı. Kura sonrası Yatağan’dan Gülşah – Nurkan Nur Almanya seyahati kazandı.

VESTEL İLE ALMANYA’YA…
 Vestel’in 2014 dünya kupası öncesinde düzenlemiş olduğu kampanya sonrası çekilen kuralar açıklandı. Yatağan Avcılar Ticaret’ten televizyon alan ve çekilişe katılan Nurkan Nur Almanya’ya gitmeye hak kazandı. Televizyon alarak çekilişe katılan ve dünya kupası şampiyonunu doğru tahmin eden Nurkan Nur ve eşi Gülşah Nur Almanya’ya gitmeye hak kazandılar. Gülşah ve Nurkan Nur’a Almanya seyahati biletleri dün Avcılar Ticaret yetkilileri tarafından verildi. Yatağan Avcılar Ticaret’ten almış oldukları televizyon ile kuraya katıldıklarını belirten Nurkan Nur; “Gerek yaptığımız alışveriş gerekse sonrasında gereken ilgiyi gösterdikleri için Avcılar Ticaret yetkililerine teşekkür ediyoruz. Kampanya ve çekilen kura sonrasında 2014 Dünya Kupası’nı kazanan Almanya seyahati bize çıktığı için mutluyuz. Vestel Avcılar Ticaret işletmecisi Mehmet Avcı ve Almanya’ya gidecek olmamızda emeği olan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Avcılar Ticaret işletmecisi Mehmet Avcı; “Vestel tarafından düzenlenen kampanya sonrasında ilçemizden bir çifti Almanya’ya gönderecek olmamız nedeniyle mutluyuz” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68