banner80

Voleybolculardan Özen’e Teşekkür Ziyareti

Turgut Şehit Güngör Çetinkaya Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı şampiyona öncesinde Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen’i makamında ziyaret etti.

Voleybolculardan Özen’e Teşekkür Ziyareti
 Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minik Kızlar Yatağan Voleybol Grup müsabakaları sonucunda Yatağan birincisi olarak Yatağan’ı, 10-14 Şubat tarihlerinde Muğla’da düzenlenen Minik Kızlar Muğla Voleybol Turnuvası’nda temsil etme hakkı kazanan Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlkokulu Minik Kızlar Voleybol Takımı, turnuvayı 2. olarak tamamladı.

Turnuvayı 2. olarak tamamlayan takım, 13-16 Mart tarihlerinde Burdur’da düzenlenecek olan Bölge Şampiyonası’na katılmaya hak kazanırdı. Turnuvaya katılmak üzere Burdur’a gitmeden önce kendilerine maddi ve manevi destekte bulunan Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen’i makamında ziyaret eden takım, Başkan Özen’e teşekkür etti.

Ziyaret sırasında konuşan Turgut Şehit Güngör Çetinkaya Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı hocası Cemal Çelebi, bugüne kadar kendilerine verdiği maddi ve manevi destekten dolayı Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen’e teşekkür ederken takım oyuncuları da Özen’e çiçek sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen, eğitime ve spora her zaman destek verdiğini belirterek takımın Burdur’dan büyük bir başarı elde ederek beldeye döneceğinden emin olduğunu belirtti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2014, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 7 yıl Önce

salih abi nisan ayı gelsede senden kurtulsak muammer abi 20 yıl kaldı senin kadar sıkmadı

SIRADAKİ HABER

banner68