22 Temmuz 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Weber, Yatağanlı ustaları bir araya getirdi

Saint-Gobain Weber firmasının bölge bayisi Tekşahlar Ticaret’in girişimleriyle Yatağan ilçesinde “Usta Toplantısı” gerçekleştirildi.

29 Aralık 2017 Cuma 08:51
Bu haber 425 kez okundu
Weber, Yatağanlı ustaları bir araya getirdi

 Saint-Gobain Weber firması tarafından firma ve ürünleri hakkında tanıtımın yapıldığı “Usta Toplantısı”, firmanın bölge bayisi Tekşahlar Ticaret tarafından Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Firmanın Ege Bölgesi Müdürü Tamer Yılmaz tarafından gerçekleştirilen sunumda, “Saint-Gobain Grubu’nun yapı ürünleri iş kolunda 1927 yılından beri faaliyet gösteren Weber, bugün 60 ülkede 10.000 çalışanı ve 200’e yakın üretim tesisi ile hizmet veriyor. Köklü yerel bilgi birikimini, uluslararası AR-GE deneyimi ile birleştiren Weber, dünya genelinde dış cephe ve ısı yalıtımı, seramik ve doğal taşlar, teknik harçlar, zeminler, örme duvarlar ve iç cepheler için yüksek standartlarda çözümler sunuyor” denildi.

Sunumun ardından yemeğe geçilirken, burada konuşan Tekşahlar Ticaret ortağı Ali Tekin, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV