Yağmur Duası İçin Toplandılar Ama…

Turgut Belde Belediyesi, son zamanlarda kuraklığın hüküm sürmesi üzerine yağmur duası için bir etkinlik düzenledi. Etkinlik günü yağmurlu geçince etkinlik şükür duasına dönüştü.

Yağmur Duası İçin Toplandılar Ama…
 Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen, son zamanlarda yağmurların normalin altında yağması nedeniyle bölgede giderek kuraklığın hüküm sürdüğünü düşünerek 14 Şubat Cuma günü yağmur duası etmek için bir etkinlik düzenleyerek davetiyelerini birçok siyasi ve sivil toplum kuruluşu, daireler, işletmelere ve kişilere dağıttı.

Etkinlik için Turgut Belde Belediyesi önünde bir araya gelen Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer, belde belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire amirleri ve konuklar, cuma gününün yağmurlu geçmesi nedeniyle yağmur duasını şükür duasına çevirdiler.

Turgut Belde Belediyesi’ne ait ses sisteminde yaşanan sorun üzerine Yatağan’dan gelen CHP heyetiyle birlikte getirilen seçim aracıyla halka seslenen Turgut Belde Belediye Başkanı Salih Özen, düzenlemiş oldukları etkinliğe katılan herkese çok teşekkür etti.

Kavaklıdere İlçe Müftüsü Kadir Küçük de CHP seçim aracının hoparlörlerini kullanarak dua okudu ve etkinlik ikramlarla sürdü.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2014, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
reel ak
reel ak - 6 yıl Önce

Turgut taki ses sisteminde bozukluk yok arkadaşlar hepsi önceden planlanmış bir senaryodur senaristi de belediye baskanidir boyle bir davet veriyorsun ve öncesinden ses sistemini kontrol etmiyorsun kim inanir buna iste siyaset ve entrika

A
A - 6 yıl Önce

Rezillik diz boyu, cahiller.

Aydın
Aydın - 6 yıl Önce

sizin gibi sosyal demokratları allah bildiği gibi yapsın ya sosyal demokrat bilimden yana olur bu zamanda yağmur duası siyasi sovdan baska birşey değil hşç bikemiyorsanız ya gidin haber kanallarından birine hava durumuna bakın.siz böyle yaparsanız chp seçim kaybederse hiç şaşırmam..

İlene
İlene - 6 yıl Önce

yatağanin kubi̇layi sali̇h özen mhp den seçi̇ldi̇ akparti̇ye geçti̇ hatta baskan adayi bi̇le oldu şi̇mdi̇de chp li̇ haşmet i̇le kolkola ne i̇ş kubi̇lay pardon sali̇h özen

SIRADAKİ HABER