Yaşıtı Partisini Hiç Unutmadı

Yaşıtı Partisini Hiç Unutmadı

Yaşıtı Partisini Hiç Unutmadı

CHP'nin kuruluşunun 88.yıldönümü kutlamalarına 5 çocuk, 19 torun sahibi 88 yaşındaki partili Emine Akar damgasını vurdu.

Tüm yurtta olduğu gibi Yatağan,da da CHP'nin 88. yıl kutlamaları gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Başkanlığı önünde toplanan çok sayıda partili, buradan yaklaşık 1 kilometre yürüyerek Atatürk Anıtı önünde saygı duruşuna müteakip İstiklal Marşımızı seslendirdi. Yatağan, Bencik, Bozüyük ve Yeşilbağcıların CHP'li Belediye Başkanları ve Muğla İl Genel Meclisi Başkanı CHP'li Cemal Gürpınar'ın da hazır bulunduğu kutlamalara elinde CHP bayrağı ile katılan 88 yaşındaki Emine Akar damgasını vurdu. Yatağan'ın Bencik Beldesinde çiftçilikle uğraşan, 51 yaşındaki oğlu Hüseyin Akar ile birlikte parti binası önüne gelerek kutlamalara katılan Emine Nine kortej yürüyüşüne ise katılamadı.

Parti binası önünde bir süre sohbet eden Emine Nine, partililere nasihatlarda bulundu, “partinizi satmayın çocuklar, bu parti Mustafa Kemal'in sizlere emaneti, ben 88 yaşındaki akranım partimi hiç satmadım” diyerek gençlere mesaj verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68