YATAÄžANSPOR'DA HEDEF: ÅžAMPİYONLUK!..

YATAÄžANSPOR'DA HEDEF: ÅžAMPİYONLUK!..

YATAÄžANSPOR'DA HEDEF: ÅžAMPİYONLUK!..

Geçen yıl 1. Amatör Kümede üstün başarı göstererek Süper Amatör Kümeye çıkan Yatağanspor'un bu yılki hedefi yine şampiyonluk. Åžu anda Yatağan Kaya Köstepen Stadyumu,nda çalışan Yatağanspor, çalışmalarına önümüzdeki hafta Kavaklıdere İlçesi,nde bulunan Gökçukur Yaylası,nda bir haftalık kamp yaparak sürdürecek.

8 Ekim tarihinde başlayacak olan 2011 _ 2012 sezonunda, aralarında Sağlıkspor, Marmaris Esnaf, Marmaris Belediye, Dalyan Belediye, Bodrumspor, Turgut Reisspor gibi 13 takım ile mücadele edecek olan Yatağanspor'un bu yılki hedefi, yine şampiyonluk.

Belediye Başkanı ve Yatağanspor Başkanı H. Haşmet Işık; “Takımımız Teknik Direktör Mehmet Alan, Genel Kaptan Yaşar Karain, Kulüp Müdürü Ercan Sağır yönetiminde idmanlarına devam etmektedir. İyi bir kadro oluşturduk. Bilindiği üzere geçen yıl şampiyon olmuştuk, bu yıl yine hedefimiz şampiyonluk ve ilk sıralara girmektir. Åžu anda Yatağan Kaya Köstepen Stadyumu,nda çalışmalarını sürdüren Yatağanspor, önümüzdeki hafta Kavaklıdere İlçesi,nde bulunan Gökçukur Yaylası,nda bir haftalık kamp yapacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68