Yatağan 240 No’lu da genel kurul yapıldı

Yatağan 240 No’lu Ahi Midibüs ve Otobüsçüler Servis Hizmetleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Yatağan 240 No’lu da genel kurul yapıldı

Yatağan ilçesinde servis hizmeti veren Yatağan 240 No’lu Ahi Midibüs ve Otobüsçüler Servis Hizmetleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin olağan genel kurulu, Yatağan Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda yapıldı.

Genel kurulda, Divan Başkanlığını Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Köklü yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda yönetim ve denetim kurulu üyeleri 4 yıllığına yeniden seçildi.

Genel kurula, Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, 20 No’lu Midibüs ve Otobüs Kooperatifi Başkanı Ender Çelik, 240 No’lu Servis Hizmetleri Kooperatifi Başkanı Gülkay Ayaz, Muğla Ticaret Sicil memurları, üyeler katıldı. Koronavirüs dolaysıyla kurallara uygun yapılan genel kurulda, faaliyet ve mali raporların okunup aklanmasından ve yapılan konuşmalardan sonra seçimlere geçildi.

Yapılan seçimlerde, Yönetim Kurulu Gülkay Ayaz, Muammer Kurt ve Necati Alan’dan, Denetim Kurulu Yaşar Çakır ve Ünsal Kazık’tan oluştu.

Uzun zamandır Kooperatifte hizmet veren ve yönetimlerde yer alan Kemal Çengel’in,  kooperatiften ayrılmasından dolayı kendisine plaket ve hediye sunulu.

240 nolu servis hizmetleri Kooperatifi Başkanı Gülkay Ayaz, yaptığı konuşmada, “Genel kurulumuza çiçek gönderen Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’e oda ve kooperatif başkanlarımıza,  üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Kooperatif olarak halkımıza hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68