Yatağan adım adım doğalgazlı oluyor

Yatağan’ın doğalgaza kavuşmasına sayılı günler kalırken, doğalgaz ile alakalı ürün satışı yapan firmalar, Yatağan’daki tanıtımlarına başladı.

Yatağan adım adım doğalgazlı oluyor
 1989 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Ferroli AŞ., ısıtma ve klima sektöründe hatırı sayılı kurumların başında yer alıyor. Yurt çapında 200’ü yetkili satıcı olmak üzere toplam 520 satış noktası ve toplam 200 teknik servis ile hizmet veren Ferroli A.Ş., Türkiye’nin satışlarında %82’lik bir payla ısıtma grubu ürünler başı çekiyor. Soğutma grubu ürünler %5, diğer ürünler ise %13’luk bir pay alıyor.

Doğalgaz ekipmanlarında iddialı olduklarını ifade eden Ferroli Tanıtım Sorumlusu Halilibrahim Keskinsoy, ebat olarak Türkiye’deki en küçük kombilerden birinin kendi ürünleri olduğunu ve bunun yanı sıra sadece Ferroli’ye ait olan renkli kombi seçeneğinin tanıtımını yaptıklarını söyledi.

Ser-Man Tesisat ve Yaran Tesisat’ın daveti üzerine Yatağan’a gelen tanıtım aracı, Salı günü akşam saatine kadar, Polis Merkezi’nin karşısında faaliyetini sürdürecek.

Ser-Man Tesisat İşletmecisi Serkan Harman ise, Yaran Tesisat ile birlikte ortaklaşa, doğalgaz iç tesisat, kombi montajı ve kolon hattı tesisatı gibi hizmetler verdiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2014, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68