Yatağan Adliyesi, fidanları toprakla buluşturdu

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nce Yatağan Adliyesi’nde görev yapan personellerinin katılımıyla fidan dikim etkinliği düzenlendi.

Yatağan Adliyesi, fidanları toprakla buluşturdu

Yatağan ilçesinin Şahinler Mahallesi’nde, Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nce düzenlenen etkinlikte, Yatağan Adliyesi’nde görev yapan hakim, cumhuriyet savcısı ve adliye personelinin katılımıyla fidan dikim etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Ahmet Şarman, Yatağan Orman İşletme Müdürü Mustafa Oral, emniyet ve jandarma personelleri de destek verdi.

Yaklaşık 200 fidanın dikildiği etkinlikte konuşan Başsavcı Şahin, Yatağan’da görev yapan tüm kamu personellerinin kalıcı eserler bırakması gerektiğine vurgu yaparak, görev süresinin sona ermesinin ardından ilçeden ayrılırken en azından dikili bir ağacının olması gerektiğini söyledi.

Şahin, Yatağan’a yeni bir adliye yapılması için çalışmalar yürüttüklerini de hatırlatarak, etkinliğe katılan herkesle, yeni adliyenin temel atmasında ve açılışında bir araya gelmeyi diledi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68