Yatağan Ak Gençlikten, “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim”

Yatağan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı mahalle gençlik buluşmalarına devam ediyor.

Yatağan Ak Gençlikten, “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim”


Ak Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Özen ve Yönetim Kurulu Gençlik Kolları Mahalle Başkanları nezaretinde mahalle gençlikleriyle buluşup gençlik adına mahallelerde ki çalışmaları istişare edip eksiklikleri gerekli makamlara bildirmek üzere çalışmalarına devam ediyor.

Yatağan AK Parti gençlik kolları Başkanı Emrullah Özen, bu konuda yaptığı açıklamada; “Kapubağ, Şeref, Dere, Kozağaç mahallelerimizde ilçemize ve mahallelerimize hakim ilçemizin ve mahallelerimizin yaşam alanlarının derdiyle hemhâl olan güzel gençliğimizle coşkulu buluşmalar gerçekleştiriyoruz.

Ben bu buluşmalarda ipi göğüsleyen mahalle başkanlarıma ve bizleri kırmayıp zamanlarını ayırarak programımıza iştirak eden genç arkadaşlarıma müteşekkirim.

Gençlik gelecektir şiarıyla sahada, masada olmaya gençlik olarak devam edeceğiz.

Mahalle ziyaretlerimizin gençlerin görüş ayrılıklarına bakmaksızın sen, o, bu, şu kavramı olmaksızın birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi şahsımı ve ekibimi mutlu etmektedir.

Ziyaret gerçekleştirdiğimiz 4 mahallemizde de kalabalık coşkulu ve ne istediğini bilen bir gençliği görmek aslında bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi.

Bir takım kitlenin gençliği kuşaklara ayırıyor olması ötekileştirmesi ve sorumsuz görmesine kanıtsal bir cevap niteliğinde.

Ak Parti Gençlik Kolları ailemizin bir milyonun üzerinde üyesi mevcuttur.

Bizler her koşulda Sayın Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sayın Eyüp Kadir İnan beyefendilerin gençliğe verdiği değerleri sahaya yansıtma gayretindeyiz.

“Mahalle Bizim Gençlik Bizim” sloganımızla gerçekleştirdiğimiz mahalle gençliği toplantılarımızda bizleri yalnız bırakmayıp iştirak eden tüm genç arkadaşlarıma ve İlçe Başkanımız Ali Tekin, Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz ve muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Mahalle buluşmalarımız hızla devam edecek. Allahın izniyle kısa sürede tüm mahallelerimizde gençlik buluşmalarımızı tamamlayacağız.

biz inanıyoruz ki gençlerimizin bu azmi bizleri adım adım 2023 zaferine ulaştıracak”dedi.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68