Yatağan AK Parti Çalışmalara Hız Verdi

Yatağan AK Parti Çalışmalara Hız Verdi

Yatağan AK Parti Çalışmalara Hız Verdi

Turgut Belediye Başkanı Salih Özen,in daveti üzerine Turgut Belediye Meclisi toplantısına davet edilen AK Parti Yatağan İlçe Başkan Yardımcısı Erbil Åžener, Turgut Belediye Meclisi toplantısına katıldı.

Toplantının ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Erbil Åžener, Turgut Belediye Başkanı ve Belediye Meclisi üyelerine, çalışmalarından dolayı teşekkür etmeyi bir borç bildiğini ve çalışmalarından dolayı kendilerini kutladığını ifade etti.

Açıklamalarına devam eden Åžener; “her bir meclis üyesinin, ciddiyetle ele aldıkları konulara özen gösterme-si, meclis üyelerinin, hizmette, Turgut için daha iyi sonuçlar doğuracağına inandığı konu ve görüşlerini meclis toplan-tısında dile getirmeleri bizleri mutlu etmiştir.

Örnek bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını hızla sürdürdüklerini görmek, AK Belediyecilikle tam manasıyla örtüşmektedir. Yerel yönetimler olarak biz de, önümüzdeki günlerde, Bozarmut Belediyemize ve belde teşkilatlarımıza da yapacağımız ziyaretlerden sonra faaliyetlerimizi, siz değerli halkımızla paylaşmaya, yapılan çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

AK Belediyecilik, halkımızın hasretle beklediği bir gerçektir. Önümüzdeki 2014 yerel seçimlerinde Yatağan ve diğer belediyelerimizde Ak Belediyecilik anlayışıyla buluşması, halkımızın en büyük temennisidir.

Halka hizmet, Hakk,a hizmettir anlayışıyla, yolumuza devam ettiğimizi, Yatağan halkımız, Türkiye,deki Ak Belediyeciliği burada görmek istediklerini her zaman dile getirmektedirler. Biz de halkımıza hizmet etme yolunda yolumuza hala devam ettiğimizi belirtir, Turgut Belediye Başkanı Salih Özen ve Belediye Meclisi üyelerini tebrik eder, ileriki çalışmalarında başarılar dilerim. Tüm hemşerilerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68