YATAĞAN AK PARTİ’DEN MİTİNGE DAVET

Yatağan AK Parti İlçe Başkanlığı yaptığı yazılı basın açıklaması ile vatandaşları, Başbakan – Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın 6 Ağustos 2014 Çarşamba günü Muğla Merkez Menteşe ilçesinde yapacağı mitinge davet etti.

YATAĞAN AK PARTİ’DEN MİTİNGE DAVET
 AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Osman Koç yapmış olduğu basın açıklaması ile partilileri ve vatandaşları Çarşamba günü saat 17.30’da Muğla Merkez Menteşe ilçesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti. AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Osman Koç tarafından yapılan basın açıklamasında;” Çok saygıdeğer Yatağanlı hemşerilerimiz, kıymetli dostlarımız

10 Ağustos 2014 Pazar günü cumhuriyet tarihinde ilk kez vekiller yoluyla değil, asil olan siz değerli milletimizin oyları ile cumhurbaşkanı seçilecek, yeni bir tarih, yeni bir başlangıç olacaktır. Bu manada çok büyük bir önem taşımaktadır.

6 Ağustos 2014 Çarşamba günü saat 17.30’da eski garaj alanında yapılacak olan Başbakanımız-Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımıyla gerçekleşecek olan mitingimize hepinizi davet ediyoruz. Hep birlikte 12 yıldır yaptıkları hizmetlerinin karşılığı olan hem vefa borcumuzu ödemek hem de cumhurbaşkanlığı makamına uğurlamak için milletimizin hizmetkârı Türkiye sevdalısı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a destek vermek adına, orada olmanız Yeni Türkiye yolunda büyük bir gösterge büyük bir destek olacaktır.

Tüm halkımızı en kalbi duygularımızla selamlar Büyüyen Gelişen ve Değişen Yeni Türkiye ile daha güçlü yarınlar için buluşmak ümidi ile hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

Not: Saat 16.00’da YÖNFAŞ Petrol önünden (Gazi Anadolu Lisesi yanı) araç kaldırılacaktır” deniliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2014, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68