Yatağan Belediyesi, asfalt ve kilitli parke taşı işlerine hız verdi

Yatağan Belediyesi, ilçenin ihtiyacı olan noktalarda asfaltlama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Yatağan Belediyesi, asfalt ve kilitli parke taşı işlerine hız verdi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana en çok önem verdiği konuların başında gelen yolların sağlıklaştırılması çalışmalarına devam ediyor. İlçenin birçok noktasını asfaltlayan ve kilitli parke taşı döşeyen Yatağan Belediyesi, son olarak yıllardır kanayan yara olan ve vatandaşların en çok şikayet ettiği noktalardan Gölyeri Mevkisini Kavaklıdere Kavşağına bağlayan yolun asfaltlama çalışmalarına başlandı. Öte yandan, Elmacık Mahallesi’ne de yaklaşık 5 bin metrekare kilitli parke taşı döşeniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, “Adaylığım süresince söz verdiğim konulardan biri de yollarımızdı. Vatandaşlarımız yıllardır yollardan şikayetçiydi ve bu sorunun çözüme kavuşturulması gerekiyordu. Göreve geldiğimiz günden bu yana aciliyetine göre birçok yolumuzu yapmak için yoğun mesai harcıyoruz. Şuan süren çalışmalarımızın ardından Sanayi Sitesi ve Madenler Mahallesi’ne kilitli parke taşı döşenecek. Çalışmalarımız süresince desteğini ve anlayışını esirgemeyen vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68