Yatağan Belediyesi bozulan yolları onarıyor

Yatan Belediyesi, özellikle ilçede etkili olan sağanak yağış nedeniyle bozulan yolların onarılması çalışmalarına hız verdi.

Yatağan Belediyesi bozulan yolları onarıyor

Yatağan Belediyesi, son günlerde ilçede etkili olan sağanak yağı nedeniyle bozulan Bozüyük Mahallesi ova yolundaki Kamışdere Çayı üzerinden geçen yol ile Köklük Mahallesi’ndeki yolda çalışmalar gerçekleştiriyor.

Yolların sağlıklaştırılması için yürütülen çalışmalarla ilgili Yatağan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“Geçtiğimiz günlerde etkili olan yağış sonrası bozulan, Bozüyük Mahallesi Ova Yolu üzerinde bulunan ve ulaşımı sağlayan, Kamışdere Çayı üzerindeki geçiş yolu belediyemiz ekiplerinin yoğun çalışması sonrası yeniden düzenlenerek ulaşıma açıldı. Köklük Mahallesi Medirse Sokak Karabucak yolu dolgu malzemesi ile yeni yol yapım çalışması Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından devam ediyor. Yeni yolun hizmete girmesiyle mahalle içi ulaşımda gidilecek mesafe kısaltılmış olacak ve mahalle sakinlerimizin mağduriyeti ortadan kaldırılacak.”

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56