Yatağan Belediyesi, çalışmalarına ara vermiyor

Yatağan Belediyesi, kırsal mahallelerdeki kilitli parke taşı ve çok amaçlı sosyal tesisleri çalışmalarını sürdürüyor. Kısa süre içerisinde bitirilecek çalışmalarla beraber, mahallelerin eksiklikleri bir bir giderilecek.

Yatağan Belediyesi, çalışmalarına ara vermiyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana, kırsal mahallelerin sorunlarını gidermek için büyük çaba harcıyor. Özellikle yol sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Toksöz, birçok mahallenin yol sorununu kilitli parke taşıyla çözüme kavuştururken, bu çalışmalarını diğer mahallelerde sürdürmeye devam ediyor. Toksöz, ayrıca çok amaçlı sosyal tesisi ihtiyacı olan mahalleleri de bu hizmetle buluşturuyor.

Ekipler, şuan Yenikarakuyu, Bozarmut, Cazkırlar mahallerinde kilitli parkı taşı çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, Mesken, Kadıköy, Zeytinköy, Kozağaç, Turgutlar, Katrancı ve Hacıveliler mahallelerinde yapımı süren çok amaçlı sosyal tesislerin çatı kaplama işleri sürüyor.

Yoğun programına rağmen fırsat bularak çalışmaları yerinde inceleyen Toksöz, çalışmalar hakkında bilgi alarak, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleriyle görüşerek talepleri dinliyor.

Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana, ekibimizle birlikte yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Sık sık muhtarlarımızla bir araya geliyor ve eksiklikleri belirliyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürüyor. Bu zaman kadar birçok mahallemizin sorunlarını çözüme kavuşturduk, kavuşturmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda, şuan için Yenikarakuyu, Bozarmut, Cazkırlar mahallerinde kilitli parkı taşı çalışmaları sürüyor. Ayrıca, Mesken, Kadıköy, Zeytinköy, Kozağaç, Turgutlar, Katrancı ve Hacıveliler mahallelerinde yapımı süren çok amaçlı sosyal tesislerin çatı kaplama işleri sürüyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68