Yatağan Belediyesi, çalışmalarına ara vermiyor

Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün göreve gelmesiyle ivme kazanan Yatağan Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsal mahallerde yaptığı çalışmalarla dikkatleri çekiyor.

Yatağan Belediyesi, çalışmalarına ara vermiyor

Geçen yıl yapılan yerel seçimlerde göreve geldiği günden bu yana başarılı çalışmalarıyla taraflı tarafsız her kesimden Yatağanlının beğenisini kazanan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, 1 yıllık sürede hayata geçirdiği projelerle dikkatleri üzerine çekiyor.

Görev süresinin ilk yılının tamamlayan Toksöz, bu süreç içerisinde bazılarının halen yapımı süren 25 çok amaçlı sosyal tesise imza attı. Kırsal mahallelerin neredeyse tamamını sosyal tesislerle donatmayı hedefleyen Toksöz, yapımı süren çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Toksöz, göreve geldiklerindeki en önemli sorunlardan birinin ulaşım olduğunu altını çizerek, 1 yıllık süre içerisinde 300 metrekare alandan fazla alanı kilitli parke taşıyla döşediklerini belirtti.

Belediyenin otoparkında eski ve kullanışsız araçların olduğu bir dönemde göreve geldiklerini kaydeden Toksöz, görev süresince 10 aracı Yatağan Belediyesi’ne kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Toksöz, ikinci görev yıllarında Yatağan’ın çehresini değiştirecek çalışmalara da ağırlık vereceklerini belirterek, Yatağan Belediyesi Hizmet Binasının dış cephe boyanma ve tadilat işlemlerine başlandığını duyurdu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68