Yatağan Belediyesi, eczanelere maske dağıttı

Yatağan Belediyesi, vatandaşların maske zorunluluğu olan yerlere girişlerindeki mağduriyeti gidermek için ilçedeki eczanelere 80’er adet maske dağıttı.

Yatağan Belediyesi, eczanelere maske dağıttı

Yatağan Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında maskesiz alınmayan yerlere gitmek isteyen vatandaşların mağduriyetini ortadan kaldırmak için ilçe merkezi ve kırsalındaki 21 eczaneye ücretsiz dağıtılmak üzere 80’er adet maske dağıttı.

Vatandaşların acil ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri maskelerin belirli aralıklarla yeniden dağıtılacağını belirten Yatağan Belediyesi yetkilileri, bu maskelerin devletin eczanelere aracılığıyla ücretsiz dağıtılacak olan maskelerle karıştırılmaması gerektiğini belirttiler.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Birkan gorgenhangi eczanelere
Birkan gorgenhangi eczanelere - 1 yıl Önce

Hangi eczanelere verildi be bu gün turgut pazarına göremedim zabıta marken Yok diye almadı nerden alacam dedim eczaneden dedi gittim eczaneye maske yok dedi tekrar döndüm pazara zabıta birini gönder alsın ihtiyaçlarını dedi ve bu arada kendisindede maske yoktu ama maskesi olmıyana git bul diyor bu nasıl bir tavır bilen varsa açıklasın

SIRADAKİ HABER

banner68