Yatağan Belediyesi, okulları dezenfekte etti

Yatağan Belediyesi, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı başlarken okulları yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfekte etti.

Yatağan Belediyesi, okulları dezenfekte etti

Yatağan Belediyesi, 21 Eylül Pazartesi günü başlayan 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı öncesinde, ilçedeki tüm okulları, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfekte etti.

Belediye ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sırasında, okulların tüm sınıfları, öğretmen odaları, idari odalar, tuvaletle ve kantinler dezenfekte edildi.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, dezenfekte çalışmalarının belirli aralıklarla süreceğini belirterek, “Uzun bir aranın ardından öğrencilerimiz okullarıyla kavuşuyor. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte özellikle okullarımızdaki hijyeni maksimum seviyeye çıkarmamız gerekiyor. Biz de belediye olarak okullarımızı dezenfekte ediyoruz. Umarım sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı olur. Öğrencilerimizden özellikle sosyal mesafe ve maske kuralına uymalarını istiyoruz. Öğretmenlerimiz de gereken tedbirleri kendilerine aktaracaktır. Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68