Yatağan Belediyesi, şehit annelerini unutmadı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde Cumhur İttifakı’nın kadın kolları başkanlarıyla birlikte ilçedeki şehit annelerini ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Yatağan Belediyesi, şehit annelerini unutmadı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Küçük ve MHP Kadın Kolları Başkanı Fadime Can ile kadın kollarıyla üyeleriyle, ilçedeki şehit annelerini ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Toksöz, burada yaptığı açıklamada, kadınların tarih boyunca iktisadi, askeri ve sosyal hayatın içinde aktif şekilde yer aldığını belirterek, fedakar, onurlu ve çalışkan Anadolu kadının ruhunun en güzel örneklerini bu topraklara sergilediğini belirtti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Toksöz, “Sizler bu vatan toprağına evladını katmış annelersiniz. Sizlerin hakkı ödenmez. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Büyük bir fedakârlık, sevgi, şefkat ve merhametin temsili olan, bizleri her şeyden sakınan ve karşılıksız severek büyüten annelerimize teşekkür ediyorum. Her zaman şehit aileleri ve gazilerimizin yanındayız" dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68