Yatağan Belediyesi, yaz hazırlıklarını sürdürüyor

Yatağan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yaz mevsimi öncesinde ilçedeki parklarda bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Yatağan Belediyesi, yaz hazırlıklarını sürdürüyor

Yatağan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, pandemi sürecinde boş kalan ve kısıtlamaların sonuç vermesiyle birlikte normalleşme sürecinde yeniden cıvıl cıvıl olmaya hazırlanan parklarda bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de, gerçekleştirilen çalışmalar sırasında ekipleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toksöz, Atatürk Mahallesi’ndeki İnönü Parkı ve Turgut Mahallesi’ndeki parklarda yapılan çalışmalarda incelemelerde bulundu.

Çocuk oyun alanı ve çevre düzenlemesi çalışmalarının sürdüğü parklarda yaptığı incelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Yatağan Belediye Başkanı Toksöz, “Pandemi sürecinde vatandaşlarımız, özellikle de çocuklarımız ne yazık ki parklardan mahrum kaldı. Tedbirlerle beraber vaka sayılarımızda ciddi bir düşüş var. Bu durum, normalleşme takvimini de etkileyecektir ve kontrollü bir şekilde vatandaşlarımız ilerleyen zamanlarda parklarda vakit geçirebilecektir. Yaz mevsimi öncesinde de ekiplerimiz buralarda bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanacak ve parklarımız vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68