YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Yatağan Belediyesi tarafından geleneksel olarak yapılan Anneler günü etkinliği 11 Mayıs Pazar günü Yatağan Açık Pazaryeri’nde düzenlendi. Belediye tarafından düzenlenen etkinliğe yoğun katılım oldu.

YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
 Yatağan Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Anneler Günü etkinliği 11 Mayıs 2014 Pazar günü Yatağan Açık Pazar Yeri’nde yapıldı. Yapılan Anneler Günü ve Aşure Günü etkinliğine yoğun katılım oldu. Etkinliğe katılanlara aşure ikram edildi.

Anneler günü aşure etkinliğinde bir konuşma yapan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık; “Annelik mukaddes bir görev, bizlerin ilk öğretmeni, kurtarıcımız olan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Annelerimizin bizim üzerimizde olan emekleri çok büyüktür, annelerimiz olduğu sürece bu ülke hiçbir zaman karanlığa gitmeyecektir. Çanakkale Savaşları'nda annelerimiz cephede savaşan askerlere destek olmuşlardır. Anne sevgisi sevgilerin en büyüğüdür” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek tarafından vatandaşlara aşure dağıtıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 17:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yatagan halkı
Yatagan halkı - 7 yıl Önce

anneler günü .....anma günü ....kutlama günü ....geleneksel bilmemne şenliği vs vs vs gibi etkinliklere fazla mesai gibi belediye personeline yapılan eziyet yetsin artık böyle etkinili ve kutlamaların halk tarafından kutlanması lazım ama nedense belediye personelindeden başka kimse katılmıyor.belediye personelini oraya buraya sürüklenmemeli eğer halk katılmıyorsa başka bir şey füzenlenmeli zorla güzellik olmaz..saygılar

gokilkim48
gokilkim48 - 7 yıl Önce

Başkana selam keşkege devam ;) merak ediyorum 16 yılda kaç kazan keşkek pisirdi bizim başkan :)))

SIRADAKİ HABER

banner68