Yatağan Belediyesi’nden duyarlı davranış

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, eşi AK Parti Muğla Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz ve Beyaz Ay Derneği Muğla Şube Başkanı Pınar Boyacı, ilçedeki engelli vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak akülü ve manuel tekerlekli sandalye teslim etti.

Yatağan Belediyesi’nden duyarlı davranış

Yatağan Belediyesi ve Türkiye Beyaz Ay Derneği Muğla Şubesi, Yatağan ilçesindeki engelli vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Tüm şifa bekleyen hastalara acil şifalar dileyen Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Beyaz Ay Derneği Muğla Şube Başkanı Pınar Boyacı ile birlikte engelli vatandaşlara akülü ve manuel tekerlekli sandalyelerini teslim etti.

Yatağan Belediyesi’nin göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür eden Başkan Boyacı, “Türkiye Beyaz Ay Derneği Muğla Şubesi olarak şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Toksöz ise, engelli vatandaşların toplumun birer parçası olduğunu belirterek, “İlçemizde çok sayıda engelli vatandaşımız var. Belirli aralıklarla kendilerini ziyaret ediyoruz ve bir araya geliyoruz. Bu sırada onların sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Belediye olarak, her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Onların ihtiyaçlarını karşılamak bizlerin asli görevidir” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68