Yatağan Belediyesi’ne 4 ayda 3. araç

Yatağan Belediye Başkanlığı araç parkına 4 ayda 3’üncü aracı ekledi. Sağlık Bakanlığı Muğla Sağlık Müdürlüğü ile Yatağan Belediyesi arasında yapılan protokol ile bir adet hasta nakil aracı ilçede hizmet vermeye başladı.

Yatağan Belediyesi’ne 4 ayda 3. araç

Yatağan Belediye Başkanlığı görevini 4 ay önce devralan Mustafa Toksöz, Yatağan Belediyesine 3’üncü aracı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Toksöz, Sağlık Bakanlığı Muğla Sağlık Müdürlüğü ile Yatağan Belediyesi arasında yapılan protokol ile bir adet Hasta Nakil Aracının ilçede hizmet vermeye başladığını belirterek, “Halkımızın takdiri ile 4 ay önce ‘önce hizmet, önce Yatağan’ diyerek başladık. Kısa sürede ilçemizin birçok sorununa çözüm ürettik, bu konudaki çalışmalarımız sürüyor. Öte yandan ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından bir adet çöp kamyonu, Kavaklıdere Belediyemizle yaptığımız protokol ile bir adet yol süpürme aracı ve son olarak İl Sağlık Müdürlüğümüzle yapılan protokol ile bir adet hasta nakil aracını belediyemiz araç parkına kazandırarak halkımızın hizmetine sunduk. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında bizleri her zaman destekleyen Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya, Ak parti Muğla Milletvekillerimiz Sayın Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’e, İl Başkanım Kadem Mete’ye, İlçe Başkanım Ali Tekin’e ve Muğla İl Sağlık Müdürümüz Dr. İskender Gencer’e tüm hemşerilerim adına teşekkür ederim” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER