Yatağan Belediyesi’ne 418 bin liralık çöp kamyonu

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana 15’nci aracı belediye otoparkına kazandırmanın sevincini yaşıyor.

Yatağan Belediyesi’ne 418 bin liralık çöp kamyonu

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana, eski ve kullanılamaz haldeki araçları yenileyerek hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Bugüne kadar 14 aracı belediye otoparkına dahil eden Toksöz, 15’nci araç olarak da 418 bin lira değerinde 2021 model 6+1 metreküp kapasiteli çöp kamyonunu belediyenin temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere belediye otoparkına ekledi.

Aracın ilçede göreve başladığını belirten Toksöz, “Yatağanımıza en iyi hizmeti yapabilmek için en önemli faktörlerden birisi de araçlardır. Özellikle çöp toplama işlemlerinde oluşan eksiklikleri sonlandırmak için önceliklerimizden biri de çöp kamyonu sayımızı artırmaktır. Bu doğrultuda bugüne kadar temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere çok sayıda aracımızı belediyemiz otoparkına dahil etti. Bugün de yeni bir aracı belediyemize kazandırmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yatağan’ımıza hayırlı olsun. Yatağanımız ve Yatağanlılar, her şeyin en iyisine layıktırlar” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68