Yatağan Belediyesi’ne yeni araç

Yatağan Belediyesi, Başkan Mustafa Toksöz döneminde atağa geçti. Toksöz, göreve geldiği günden bu yana 9’uncu aracı belediye garajına ekledi.

Yatağan Belediyesi’ne yeni araç

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana belediyenin eski ve verimsiz araçlarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar belediyeye 8 araç kazandıran Toksöz, son olarak Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyarette, Hidromek Beko Loder kazıcı yükleyici kepçeyi Yatağan’a kazandırdı.

Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’nin makamında gerçekleştirilen törende, kazıcı yükleyici kepçenin anahtarı, Başkan Toksöz’e verildi.

Törenin ardından açıklamalarda bulunan Toksöz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman daha iyisini yapmak için emek harcıyoruz. Çünkü Yatağan, her şeyin en güzelini ve iyisin hak ediyor. Belediyemizin eksikliklerini bir bir gideriyoruz. Eksikliklerin giderilmesiyle hizmette de bir ivme yakalayacağız ve var gücümüzle Yatağan’a yeni bir çehre kazandıracağız. Yeni aracımızın belediyemize kazandırılmasına emeği geçen ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56