Yatağan Belediyesi’nin kırsaldaki çalışmaları devam ediyor

Yatağan Belediyesi, ilçe merkeziyle kırsalıyla çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Belediye, son olarak kırsal mahallelerin sosyal tesis, halı saha ve basketbol sahası ihtiyaçlarını tamamlıyor.

Yatağan Belediyesi’nin kırsaldaki çalışmaları devam ediyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana ilçeyi adeta şantiye alanına çevirdi. Yaptığı başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Toksöz, ilçeye kazandırdığı hizmetlerle il genelinde de başarıyla anılır hale geldi.

İlçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerin sorunlarını ve eksikliklerini raporlayan Toksöz ve ekibi, aciliyetine göre mahallelerin ihtiyaçlarını bir bir gideriyor.

Son olarak, sosyal tesisi, halı saha ve basketbol sahası bulunmayan mahallelerin eksikliklerini gidermeye başlayan Toksöz, çalışmaları yerinde inceledi.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Toksöz, “Birçok mahallede çalışmalar gerçekleştirdik fakat eksiklikler bitmiş değil. Birçok mahalleye ilk defa bu boyutlarda hizmet gidiyor. Özellikle kırsal mahallelerimizin bazılarında yol bile yoktu ve önceliğimiz bu yolları sağlıklaştırmaktı. Bu konuda ciddi bir mesafe kat ettik. Şimdi de sosyal tesisi, halı sahası ve basketbol tesisi olmayan mahallelerimizi, talepler doğrultusunda hizmetlerle buluşturuyoruz” dedi.

Toksöz, “Durmak yok yola devam” sloganıyla her gün “Yatağan için hangi hizmeti yapabiliriz” diye düşündüklerini kaydederek, “Katrancı, Yeşilbağcılar, Şahinler, Kavak ve Dere mahallelerimize halı saha yapıyoruz. Madenler, Bozarmut, Çakırlar, Elmacık ve Atatürk mahallelerimize basketbol sahası kazandırıyoruz. Zeytinköy, Katrancı, Hacıveliler, Turgutlar ve Alaşar mahallelerimize ise sosyal tesis yapma çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmaları tamamladıktan sonra, diğer mahallelerimizin ihtiyaçlarını gidereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68