banner80

Yatağan CHP’den Madencilere Ziyaret

Yatağan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz beraberinde İlçe yöneticileri ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte 4 Aralık Madenciler günü dolayısıyla Yatağan Maden-İş Şubesi’ne ziyaret ederek madenciler gününü kutladılar.

Yatağan CHP’den Madencilere Ziyaret

4 Aralık Madenciler günü dolayısıyla Yatağan Maden-İş Sendikası Şubesi ziyaretçilerini ağırladı.  Yatağan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz beraberinde İlçe yöneticileri ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte 4 Aralık Madenciler Günü dolayısıyla Yatağan Maden-İş Şubesine ziyaret ederek madenciler gününü kutladılar. CHP heyetini TÜRK-İş’e bağlı Maden –İş Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı Osman İlhan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. Bir süre sohbet eden heyete ikramlarda bulunarak, ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Yatağan Maden-İş Sendikası Şubesi başkanı Osman İlhan; ‘Madencilik zor bir meslek üreterek ekonomiye katkı yapıyoruz Madenciler gününde bizi ziyaret eden arayan herkese çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

 Yatağan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz beraberde, Madenciler gününü kutluyoruz.  Üretime istihdama kesinlikle karşı değiliz, bu çalışmalarda, Dünyada görülen küresel ısınma, iklim değişikliği ve kuraklık gibi durumlara da hassasiyet gösterilmesi herkesin yararına olacaktır’ diyerek madencilerle sohbet edip görüş alışverişinde bulundular.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68