Yatağan 'da denetimler en üst seviyeye çıkartıldı

Yatağan ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirleri büyük bir kararlılıkla uygulanırken, denetimler de en üst seviyelere çıkartıldı.

Yatağan 'da denetimler en üst seviyeye çıkartıldı

Yatağan ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin büyük bir kararlılıkla uygulanmasına devam edilirken İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri de yoğun bir şekilde çalışarak denetimleri gerçekleştiriyorlar. Bu bağlamda Yatağan Emniyet Müdürlüğünde görevlendirilen 5 komiser yardımcısı, 21 polis memuru ve 2 çarşı ve mahalle bekçisi olmak üzere toplamda 28 personel ile Yatağan ilçesi polis sorumluluk bölgesinde bulunan, 1 hamam, 2 spor salonu, 6 camii, 2 şehirlerarası otobüs, 8 şehir içi otobüs, 4 ticari taksi, 2 düğün salonu, 13 park, 4 internet kafe, 7 banka, 6 kıraathane, 10 eczane, 3 galeri, 3 akaryakıt istasyonu, 12 market, 7 berber, 21 lokanta ve restoran denetlendi.

Yatağan Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz denetlemelere bizzat katılırken, denetlemelerle ilgili olarak Yatağan Kaymakamlığına anbean bilgi verildi.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ilçe merkezinde son bir hafta içerisinde yapılan denetlemelerde maske takmayan 10 vatandaşa toplamda 9 bin lira para cezası yazılırken denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceği öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68