18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Yatağan Demeç Gazetesi 15 yaşında!

Yatağan ilçesindeki tek gazete olarak yayın hayatını sürdüren Demeç Gazetesi, 15’inci kuruluş yıldönümünü kutladı.

16 Mart 2018 Cuma 08:59
Bu haber 524 kez okundu
Yatağan Demeç Gazetesi 15 yaşında!

İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu tarafından 14 Mart 2003 yılında kurulan Yatağan Demeç Gazetesi, 15’inci kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı.

15 yıldır Yatağan’ın sesi olan Demeç Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikte konuşan Topaloğlu, Demeç Gazetesi’nin bu noktaya gelmesinde emeği geçen çalışanlarına, destek veren okurlarına ve her zaman yanında olan ailesine teşekkür etti.

Topaloğlu, gerek telefonla arayarak gerekse mesaj göndererek kuruluş yıldönümlerini hatırlayanlara da ayrıca teşekkür etti.

Öte yandan, Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla Şubesi ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti(MGC), Demeç Gazetesi’nin 15’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı mesaj yayınladı.

BİK Şube Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu imzasıyla yazılan mesajda, “Her alanda kendisine ileri hedefler belirleyen ülkemizin gelişimine direkt olarak katkıda bulunabilecek sektörler arasında, basın kuruluşları şüphesiz en önde yer alırlar. 15 yıldır basın-yayın camiasına ve özellikle Yatağan ilçemizin halkına ve yöneticilerine tecrübesiyle yol gösteren Yatağan Demeç Gazetesi’nin yayınlarını nice yıllar başarıyla sürdürmesini temenni ediyorum. Bu düşüncelerle, kuruluşundan bu güne gazetenizde dizgisinden baskısına görev almış olan herkesi tebrik ediyor, size, yazı işleri ailenize ve tüm çalışanlarınıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadeleri yer aldı.

MGC Başkanı Süleyman Akbulut imzasıyla yayınlanan mesajda ise, “Basın ve medya kuruluşları ileri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olduğu kadar, toplumla devlet arasında köprü görevini de yerine getiren bir araçtır. Bu görevi ilimizde layıkıyla yerine getiren Yatağan Demeç Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı 2003 yılından bu yana sürdürdüğü ilkeli ve tarafsız yayıncılığın 15’inci yıldönümünü yürekten kutluyor, başta gazetenin yönetim kurulu, yazı işleri, yazarları, basım ekibi ve tüm çalışanlarına başarı dolu daha nice uzun yıllar diliyorum” denildi.

 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV