Yatağan Demeç Gazetesi’nden bir yenilik daha! Whatsapp İhbar Hattı devrede

Haber değeri olabileceğini düşündüğünüz görüntü ve bilgileri, Yatağan Demeç Gazetesi WhatsApp İhbar Hattına göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz.

Yatağan Demeç Gazetesi’nden bir yenilik daha! Whatsapp İhbar Hattı devrede
 Yatağan ilçesinin yazılı basında sesi olan Yatağan Demeç Gazetesi, çağın gerektirdiği yenilikleri gazeteye taşımaya devam ediyor.

Gazetenin bir bölümünü WhatsApp İhbar Hattına ayıran Yatağan Demeç Gazetesi, haber değeri taşıyan bilgi ve görüntüleri, kamuoyuyla paylaşacak. İsteyen herkes, Yatağan Demeç Gazetesi’nin gönüllü muhabiri olarak WhatsApp İhbar Hattı 0541 572 5544’e haberlerini gönderebilecek. Yatağan Demeç Gazetesi, gönüllü muhabirlerin kimlik ve iletişim bilgilerini gizli tutarak, kamuoyunun sesi olmaya devam edecek.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yatağan Demeç Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, “Gönderdiğiniz haberler taşıdığı öneme göre gazetemizin manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu cep telefonunuz veya fotoğraf makinenizle görüntüleyebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı kullanarak bize iletebilirsiniz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95