Yatağan DSP Yerel Seçimlere Hazırlanıyor

DSP Genel Başkan Yardımcısı Önder Aksakal’ın Muğla ziyareti sırasında partisinin bütün seçim bölgelerinde aday çıkaracağını açıklamasının ardından konu hakkında bilgi aldığımız DSP Yatağan İlçe Başkanı Muhterem Gür; “Genel Başkan Yardımcımız tarafından da belirtildiği gibi Belediye Başkan adayı çıkarmayı düşünüyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yatağan DSP Yerel Seçimlere Hazırlanıyor
 Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Yardımcısı Önder Aksakal’ın Muğla İl Teşkilatı’nı ziyareti sırasında, partisinin bütün bölgelerde seçimlere kendi adayları ile gireceğini açıklayarak; “Tük kurumları ve kuralları alt üst eden devlet yapısını 17 Ağustos depreminden daha fazla yıkıma uğratan bu hükümetten ve onun ‘payandası’ meclisteki partilerden kurtulmak için yaklaşan yerel yönetimler seçimlerin tarihi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. DSP, tüm seçim çevrelerinde halkın içinden adayları ile seçime katılacaktır. Gelin, DSP adaylarını yerel yönetimlerin başına taşıyın” ifadelerini kullanmış ve bütün seçim bölgelerinde DSP’nin adaylarının  da belediye başkanlığı için çalışacağını dile getirmişti.

DSP Genel Başkan Yardımcısı Önder Aksakal’ın açıklamalarının ardından konu hakkında bilgi aldığımız Yatağan İlçe Başkanı Muhterem Gür; “DSP her zaman olduğu gibi bugün de yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Ülkeyi içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için ilk amacımız 2014 yerel seçimleri. Sayın Genel Başkan Yardımcımız Önder Aksakal’ın da Muğla ziyareti sırasında bu yönde yaptığı açıklamalar mevcut. Çalışmalarımızı bu amaçla yürütüyoruz. Halkı temsil eden, Yatağan’ın sorunlarını bilen ve bu yönde çözümler üretme kapasitesine sahip olan bir adayı seçmenlerimizle buluşturmak amacıyla 2014’e hazırlanacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2013, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56