YATAĞAN EĞİTİM SEN’DEN AYDIN CEYLAN’A ZİYARET

Eğitim Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Ali Akçay ve beraberindeki heyet Yatağan’a yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan’a hoş geldin ziyaretinde bulundular.

YATAĞAN EĞİTİM SEN’DEN AYDIN CEYLAN’A ZİYARET
 Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Gebze Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Aydın Ceylan’a hoş geldin ziyaretleri devam ediyor.  Bu kapsamda Eğitim Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Ali Akçay, Hasan Enginsu, Yunus Türkmen ve Behiye Dinçer’den oluşan heyet geçtiğimiz Salı günü Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan’ı ziyaret ettiler. Eğitim Sen Yatağan İlçe Temsilciliği heyetinin ziyareti sırasında konuşan Ceylan; “Tüm sendikalara eşit mesafede yaklaşarak Yatağan eğitiminin üst seviyelere çıkması için hep birlikte uyum içinde çalışacağız. Meslekte otuz beşinci yılımı geçiriyorum, Yatağan’ın eğitiminin bir üst kademelere çıkması için bu bilgi ve tecrübelerin yanı sıra uyum içinde çalışmanın farkındayım. Hep birlikte uyum içinde Yatağan’da eğitim seviyesini daha üst seviyelere çıkarmak için çalışacağız. Eğitim Sen Yatağan İlçe Temsilciliği heyetine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Eğitim Sen Yatağan İlçe Temsilcisi Ali Akçay ise; “Yeni görev yeriniz olan Yatağan’a hoş geldiniz, Eğitim Sen Yatağan İlçe Temsilciliği olarak eğitim seviyesinin daha üst kademelere çıkması için bizlerde çalışmalarımıza kesintisiz devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2013, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68