Yatağan Emniyeti Özher’e Emanet

Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal’ın izne ayrılmasının ardından, Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevini yeni Müdür Yardımcısı Ali Özher vekaleten devraldı.

Yatağan Emniyeti Özher’e Emanet
 Yatağan’ın yeni Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özher Pazartesi günü göreve başladı.

Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal’ın yıllık iznini kullanması nedeniyle Emniyet Müdürlüğü görevini de vekaleten yürüten Ali Özher’in 4. Snıf Emniyet Müdürü rütbesine sahip olduğu öğrenilirken, daha önce Aksaray, İzmir ve Şanlıurfa gibi illerde büro ve polis merkez amirliği görevlerinde bulunduğu ve bunun yanı sıra 2006-2010 yılları arasında Birleşmiş Milletler Polis Gücü’nde yer aldığı belirtildi.

Aslen İzmirli olan ve meslekte 16. yılını dolduran Yatağan Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özher, göreve başlamasının ardından yaptığı açıklamalarda Yatağan hakkındaki ilk izlenimlerini paylaştı.

Yatağan’da huzur ve asayişin hakim olduğunun altını çizen Özher; “Aslen Egeli bir emniyet mensubu olarak Yatağan’da görev yapma şansına sahip olduğum için mutluyum. Yatağan hakkında detaylı bilgi edinebilmek için henüz yeterli zamanım olmadı ancak ilk izlenimlerime göre İlçemiz huzur ve asayişin hakim olduğu şirin bir yerleşim yeri. Bunda Yatağan Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin planlı ve disiplinli çalışması muhakkak çok önemli.

Bundan sonraki amacımız ise mesai arkadaşlarımızla birlikte bu huzur ve asayiş ortamının devam etmesini sağlamak ve bu yöndeki çalışmalarımıza devam etmek.

İlçede yaşayan vatandaşlarımızın can ve güvenliği bizlerin sorumluluğu altında güvende olacaktır.

Halk ile iç içe olmak bu noktada ayrı bir önem arz ediyor.

Şuna özellikle vurgu yapmak istiyorum ki, Yatağan Emniyet Müdürlüğümüzün kapıları şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrası içinde halkımıza açık olacaktır.

Edindiğim bilgilere göre, teşkilatımızın bu yönde önemli çalışmaları var. Sosyal paylaşım siteleri ve internet sitemiz aracılığıyla bize ulaşmaları mümkün.

Yeni görevimin ilçemize ve bana hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2013, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
volkan
volkan - 6 yıl Önce

hayırlı uğurlu olsun

SIRADAKİ HABER