21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Yatağan Emniyetinde bayrak değişimi

Yatağan Emniyet Müdürü Gökhan Emre’nin Muğla Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne atanmasının ardından boşalan makama Ahmet Bilgiç getirildi.

20 Şubat 2018 Salı 08:51
Bu haber 730 kez okundu
Yatağan Emniyetinde bayrak değişimi

Yatağan Emniyet Müdürü Gökhan Emre’nin Muğla Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne atanmasının ardından boşalan makama Muğla Emniyet Müdürlüğü Belge Yönetimi Şube Müdürü Ahmet Bilgiç atandı.

Atamalar nedeniyle Yatağan Emniyet Müdürlüğü’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Törende konuşan Emre, Yatağan’da 12 ay 13 gün görev yaptığını hatırlatarak, ilçeden güzel anılarla ayrıldığını söyledi.

Yatağanla olan bağını koparmayacağını kaydeden Emre, “Buradaki görevime başlarken amacımın ardımdan hoş seda bırakabilmek olduğunu söylemiştim. Umarım hoş seda bırakabilmişimdir. Mesai arkadaşlarımla birlikte başarılı çalışmalara imza attık. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen herkese, mesai arkadaşlarıma, kamu kurum ve kuruluşlarına ve tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yatağan’ın yeni İlçe Emniyet Müdürü Bilgiç ise, buradaki görevine vekaleten getirildiğini kaydederek, Yatağan’da görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Bilgiç, meslekleri gereği Türkiye’nin dört bir yanında görev yapabildiklerini belirterek, “Yatağan Emniyet Müdürlüğüne verdiği hizmetlerden dolayı Gökhan Emre’yi tebrik ediyorum. Ben de görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım” dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV