Yatağan emniyetinde devir teslim töreni

Yatağan Emniyet Müdürü Ali Özher’in Muğla Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü’ne atanmasının ardından boşalan makama Gökhan Emre getirildi.

Yatağan emniyetinde devir teslim töreni
 Yatağan Emniyet Müdürü Ali Özher’in Muğla Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü’ne atanmasının ardından boşalan makama, Muş Emniyet Müdürlüğü’nde görevli emniyet müdürü Gökhan Emre atandı.

Özher’in ilişiğini kesmesinin ardından geçtiğimiz günlerde yeni görevine başlayan Emre için devir teslim töreni düzenlendi.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törende konuşan Muğla Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Ali Özher, Yatağan’daki görevinin sona ermesine rağmen Yatağan’daki yaşamına devam edeceğini kaydederek, “İlçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla güzel bir 2,5 yıl geçirdiğime inanıyorum. Birlikte güzel çalışmalara imza attık. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen herkese, mesai arkadaşlarıma, kamu kurum ve kuruluşlarına ve tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Kendisinden sonra ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan Gökhan Emre’yi de kutlayan Özher, Emre’ye başarılar diledi.

Yatağan emniyetinin yeni müdürü Emre ise, aslen Aydınlı olduğunu ve bu nedenle bu bölgeye yabancı olmadığını dile getirdi.

Yatağan’da görev yapacak olmasından dolayı mutlu olduğunu kaydeden Emre, “Bizler farklı farklı yerlerde görev yapıyoruz. Önemli olan ileride bir gün buradan ayrılırken ardında hoş seda bırakabilmektir. Ali Özher de buradan ardında hoş seda bırakarak ayrılmıştır. Ben de buradan ayrıldığımda ardımdan ‘iyi insandı’ dedirtmek için çalışacağım” diye konuştu.

Törenin ardından Özher, eski çalışma arkadaşlarıyla vedalaşarak ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 08:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
sefa arıbuga
sefa arıbuga - 7 yıl Önce

cok degerlı gökhan müdürüm yenı yerınde yenı görevınde basarılar dılerım (adam gıbı adam )gökhan emre

SIRADAKİ HABER

banner95