18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

YATAĞAN FESTİVALİ SONA ERDİ

Bu yıl 17'cisi düzenlenecek Yatağan Geleneksel Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali Festivalin son günüde ise Muğla Büyükşehir Belediyesi orkestrası konseriyle sona erdi.

11 Temmuz 2017 Salı 18:41
Bu haber 572 kez okundu
YATAĞAN FESTİVALİ SONA ERDİ
 Yatağan 17'cisi düzenlenen Yatağan Geleneksel Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali bu yıl Hacıbayramlar Mahallesinde Seldan Gökçen Mustafa Özcan konserleriyle başlamıştı.  Yatağan’a canlılık getiren Etkinlikler daha sonra Amfi tiyatroda çeşitli etkinliklerle devam etti.

4. Günde ise Pop müzik sanatçısı Gülsen Karatoprak izleyenleri coşturdu. Festival son günüde ise Muğla Büyükşehir Belediyesi orkestrası konseriyle sona erdi. Festivali izleyen Muğla Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Osman Gürün, Sosyal etkinliklerin önemini vurgulayarak, 17 senedir bu festivalleri düdenleyen yatağan belediye Başkanı H. Haşmet Işık’  ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Festivallere yer alan tüm ekiplere kutlayan Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık festivalle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi. ‘Bu yılda festivallerimize halkımız büyük ilgi gösterdi. Bazı kişiler eleştirse de  bu etkinliklerimiz devam edecek.  ‘Festivaller, birlik, dayanışma, kaynaşma demektir. Gösterilerin çoğunda kendi çocuklarımız yer almaktadır.  Halkımız burada kendi çocuğunu torununu izlemektedir. Bu çok güzel bir duygudur. Gençlerimize imkan sağlandığında  neler yapabileceğini burada göstermektedir. Birlik ve beraberliğimizi korumak  ilişkilerimizi geliştirmek için festivallerimiz devam edecektir’dedi. 

Haber Merkezi

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV