Yatağan: “Hizmet İçin Adayım”

2004-2009 yılları arasında Akyol Mahallesi 1. Azası olarak görev yapan Ayhan Yatağan, “Akyol Mahallesi’ne hizmet için muhtarlığa adayım” dedi.

Yatağan: “Hizmet İçin Adayım”
 1 dönemi 1. aza olmak üzere 2 dönem Akyol Mahallesi azalığı yapan Ayhan Yatağan, yaptığı açıklamayla 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimi’nde Akyol Mahallesi Muhtarlığı için aday olduğunu duyurdu.

 

Kamuda çalışmasına rağmen mahalleye hizmet etmek için azalık görevini yerine getiren ve emekli olmasıyla birlikte Muhtarlık görevine aday olan Ayhan Yatağan, 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimi’nde Akyol Mahallesi Muhtarlığı’na aday olmuştu fakat seçilememişti. Akyol Mahallesi’ne en iyi hizmeti vermek için bu fikrinden hiç vazgeçmediğini söyleyen Yatağan, mahalle halkının da kendisine bu şekilde taleplerini iletilmesiyle çalışmalarına hız verdiğini belirtti.

Muhtarlık görevine seçildiği takdirde ilgili kurumlarla ilişkileri sıkı tutarak halkın sorunlarının bir an önce giderilmesi için çaba sarfedeceğini belirten Yatağana, yaptığı açıklamada; “Mahallemizdeki yeşil alanların çoğaltılmasını ve çeşitli türde ağaçların mahalleye dikilmesini sağlayacağım. 40 yıldır bu mahallede oturuyorum. Bu mahallenin sorunlarını en iyi ben bilirim, zaten onun için aday oldum. Azalarımı en kısa sürede açıklayacağım, uyum ve el birliği ile Akyol Mahallesi'ni hak ettiği şekilde yöneteceğimize dair, birbirimize söz verdik. Mahallelimiz bana 24 saat ulaşabilirler. Göreve geldiğim takdirde varım yoğum mahallemiz olacak” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2014, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68