Yatağan İftarda Bir Araya Geldi

Yatağan Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Yatağan şubesinin ortaklaşa düzenlediği iftar programı GELİ sosyal tesislerinde gerçekleştirilirken, etkinliğe yaklaşık 300 kişinin katıldığı öğrenildi.

Yatağan İftarda Bir Araya Geldi
 Yatağan Müftülüğü tarafından Salı akşamı GELİ'de düzenlenen iftar programına yaklaşık 300 kişi katıldı.

Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş'in de katıldığı etkinlikte, şehit ve gazi yakınları ile daire amirleri, belde belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, din görevlileri, kuran kursu öğreticileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda davetli yerlerini aldı.

Kur'an'ı Kerim okunmasıyla başlayan programda iftar duası emekli Müftü Servet Aydın tarafından yapıldı.

Davetlilere seslenen Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz; “Türkiye Diyanet Vakfı Yatağan Şubesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz iftar etkinliğine katılan herkese teşekkür ediyoruz. Programa yoğun katılım sağlanması mutluluk verici” ifadelerini kullanırken, İl Müftüsü Hasan Başiş; “Mübarek Ramazan ayının bütünleştirici ruhunu Yatağan'da yoğun şekilde hissetmek gurur verici. Aramızda katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Ayrıca, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ise program sonunda konuşarak; “Yatağan Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı ortaklığında düzenlenen iftar programında bir araya geldik. Bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2013, 19:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER