Yatağan Kaymakamı Muhtarları Dinledi

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Pandemi dolayısıyla bir sürelik aranın ardından, geniş katılımlı Muhtarlar toplantısı yaptı. Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. sosyal tesisleri sinema salonunda yapılan toplantıya ilgi büyük oldu.

Yatağan Kaymakamı Muhtarları Dinledi

Toplantıya, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, J. Komutanı Resul Murat Kılıçarslan, Emniyet Müdür yardımcısı Emre Arslan, İlçe Sağlık Müdürü Fırat Yazıcı, Orman Müdürü Mustafa Oral, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar, İlçe Tarım Müdürü Ayşe Didem Biber, İlçe Müftüsü Durmuş Ali Çetmi, ADM Müdürü Faruk Elbil, Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Müdürleri ve Muhtarlar, katıldı.

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü yaptığı açılış konuşmasında; “Pandemi, yangınlar derken zor bir dönem atlattık. Bu süreçte yaptığınız başarılı çalışmalar ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Burada biz bizeyiz sizlerin sorunları ve taleplerinizi dinlemeye geldik. Hiç çekinmeden sorunlarınızı anlatın bizlerde not alalım” dedi.

Toplantının 1. Bölümünde asayiş ve güvenlik ile ilgili sorunlar dile getirilirken 2. Bölümde mahallelerin ihtiyaç ve eksikleri dile getirildi.

Toplantıda söz alan muhtarlar, sorunlarını anlattılar, ilgili müdürler de not aldı. Muhtarlar, hurdacıların dolaşmasından duydukları rahatsızlığı, yol, su, kanalizasyon, mahallelerden tırların hızlı geçmesi gibi birçok sorunu dile getirdiler. Belediye Başkanı, Büyükşehir yetkilileri ve daire amirleri de sorunların aciliyet sırasına göre çözme sözü verdiler. Toplantıya katılan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve ilgili müdürler de Pandemi ve orman yangınlarında muhtarların yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

Gülcan Uslu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68