Yatağan Kaymakamı Tanrıseven Yatağanlılarla vedalaştı

Antalya’nın Alanya ilçesine kaymakam olarak atanan Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, çalışma arkadaşları ve esnafla vedalaştı.

Yatağan Kaymakamı Tanrıseven Yatağanlılarla vedalaştı
HABERİN GALERİSİ
Kaymakam veda

Kaymakam veda

 İçişleri Bakanlığı’nın 2 Eylül 2014 tarihli atama kararnamesi ile Yatağan Kaymakamlığı’ndan Alanya Kaymakamlığı’na atanan Hasan Tanrıseven, Yatağan’dan ayrıldı.

Tanrıseven, Yatağan’dan ayrılmadan önce, İlçe Garnizon Komutan Vekili Üsteğmen Salih Yıldırım, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher, daire amirleri ve Kaymakamlık makamının da içerisinde olduğu hükümet konağında çalışan personellerin yanı sıra çarşı esnafıyla vedalaştı.

Tanrıseven, vedalaşma töreni sırasında yaptığı konuşmada, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanına, Başbakana ve İçişleri Bakanına teşekkür ettiğini ifade etti.

Alanya’dayken Yatağanlılara kapısının her zaman açık olduğunu kaydeden Tanrıseven, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“İçişleri Bakanlığı’nın 2 Eylül 2014 tarih ve 2014/1032 sayılı atama kararnamesi ile Yatağan İlçe Kaymakamlığı’ndan Alanya Kaymakamlığı’na atandım. Alanya Kaymakamı olarak ülkemize ve aziz milletimize hizmet edebilmenin mutluluğu içindeyim. Beni bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve İçişleri Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Yatağan ilçemizde görev yaptığım 5 yıllık zaman zarfında kamu kuruluşları olarak, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde, Yatağan vatandaşlarımıza hizmet etme gayreti içinde olduk. Yatağan Kaymakamı olmak bana büyük mutluluk verdi, yaptığımız güzel hizmetlerde hep birlikte sevindik. Aile olarak Yatağan’ı çok sevdik, kalıcı dostluklar edindik. İnşallah irtibatlarımız bundan sonra da devam edecek.

Bu vesile ile Yatağan halkına en iyi şekilde hizmet etmek için birlikte çalıştığımız fedakar mesai arkadaşlarıma ve siz Yatağanlı değerli hemşerilerime en derin sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Alanya’da da kapım her zaman Yatağanlı hemşerilerime açık olacak.”

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68