banner80

Yatağan kaymakamından emniyete ziyaret

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yatağan kaymakamından emniyete ziyaret

Yatağan Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Onur Kökçü’yü İlçe Emniyet Müdürlüğü girişinde Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz karşıladı. Karşılama sonrasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ana binasında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirler hakkında bilgi alan Kaymakam Kökçü, Kent Güvenliği Yönetim Sisteminin de bulunduğu haber merkezini gezdi.

Hatıra fotoğrafının da çektirildiği ziyarette, sosyal mesafenin korunduğu ve maskelerin takıldığı gözlendi. Ziyarette İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Kovid-19 salgın hastalığı ile ilgili olarak Yatağan ilçesi polis sorumluluk alanında alınan tedbirler ve gerçekleştirilen denetimler hakkında da bilgiler alan Kaymakam Kökçü, salgın hastalıkla mücadele aynı kararlılığın sürdürülmesi talimatını verdi.

Bilindiği gibi ülkemiz genelinde olduğu gibi Yatağan ilçesi genelinde de Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulmamasından dolayı vatandaşlara çok miktarda idari para cezası uygulanmıştı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68