Yatağan Kaymakamlığı’nda flaş değişlik

İçişleri Bakanlığı, Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan’ı vekaleten Karabük Vali Yardımcılığı’na atadı. Özkan’dan boşalan makama, vekaleten Muğla Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç getirildi.

Yatağan Kaymakamlığı’nda flaş değişlik
 Alanya Kaymakamlığı’na atanan Hasan Tanrıseven’in yerine 2014 yılının Eylül ayında Yatağan Kaymakamlığı’na atanan Gökay Özkan, İçişleri Bakanlığı’nın ani bir kararıyla vekaleten Karabük Vali Yardımcılığı’na getirildi.

Yaklaşık iki buçuk yıldır Yatağan Kaymakamlığı görevini yürüten Özkan’ın geçtiğimiz günlerde ilişiğini keserek Karabük’e gittiği, Yatağan’da görev yapan eşinin ise görevini sürdürdüğü öğrenildi.

Özkan’ın, vali yardımcılığı kadrosunda eksiklik bulunan Karabük’teki görevinin ardından Yatağan’daki görevine geri döneceği öğrenildi.

Öte yandan, Özkan’dan boşalan makama, vekaleten Muğla Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç getirildi.

Muğla Göç İdaresi Müdürlüğü görevini de yürüten Aylanç’ın özgeçmiş şu şekilde:

“İzmir’e bağlı Tire doğumlu olup, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. İzmir Valiliği Kaymakam adaylığı ile memuriyet hayatına başladı. 68. Dönem Kaymakamlık kursunu tamamladıktan sonra sırasıyla Kayseri/Sariz, Sivas/Koyulhisar, Bingöl/Yayladere Kaymakamlığı ve Ağrı Gürbulak Sınır Mülki İdare Amirliğinden sonra; Tokat, Osmaniye, Bartın, Manisa, Zonguldak Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 3 Kasım 2014 tarihinden itibaren de Muğla Vali Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.”

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96