Yatağan Millet Bahçesi’ne kavuşuyor!

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, TOKİ tarafından Yatağan ilçesine Millet Bahçesi'nin ihalesinin yapılacağının müjdesini verdi.

Yatağan Millet Bahçesi’ne kavuşuyor!

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Cumhuriyet Mahallesi’ne yapılması planlanan Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine ait sosyal donatılar inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işinin ihale tarihinin açıklandığını söyledi.

Yaklaşık 32 bin metrekare alan üzerine yapılan Millet Bahçesi’nin ihalesinin 23 Aralık 2020 tarihinde yapılacağını bildiren Toksöz, ihalenin ardından yerin yüklenici firmaya teslim edilmesiyle, işin 300 takvim gününde tamamlanacağını söyledi.

Yatağan’a yakışan hizmetleri bir bir hayata geçirdiklerini belirten Toksöz, “Millet bahçelerimiz, yapılmaya başlanıldığı günden bu yana milletimiz tarafından karşılık bulmuş ve büyük rağbet gören projelerin başında gelmiştir. İçinde; millet kıraathanesi, kütüphane, kafeterya, mescitler, personel dinlenme odaları, satış ofisi, yürüyüş parkurları, kamelyalar, çocuk ve yetişkin oyun alanları, şifalı bitkiler bahçesi, süs havuzları, tema bahçeleri ve yaya köprüsü ile birlikte güvenlik kamerasıyla hizmet verecek. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, emeği geçenlere hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68