Yatağan Orman İşletme Müdürü Mehmet İşçi görevine başladı

Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir’in Sındırgı Orman İşletme Müdürlüğü’ne tayin edilmesiyle boşalan göreve, Mehmet İşçi getirildi.

Yatağan Orman İşletme Müdürü Mehmet İşçi görevine başladı
 Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir’in, Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Sındırgı Orman İşletme Müdürlüğü’ne müdür olarak tayin edilmesiyle boşalan göreve, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yılanlı Orman İşletme Müdürü Mehmet İşçi getirildi.

Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, yaklaşık iki ay önce Muğla’daki yeni görevine getirildiğini, bu süreç içerisinde kurum içerisinde bazı değişiklikler yapıldığını kaydetti.

Sındırgı’ya tayin olan Demir için, yeni görev yerinde başarılı çalışmalar temennisinde bulunan Kara, “Bugün burada bir bayrak değişimi için bulunuyoruz. Bayrak değişimlerinin, kurumumuzdaki bazı eksikliklerin giderilmesinde fayda sağladığı düşüncesindeyim. Bekir Doğan Demir’e ve Mehmet İşçi’ye yeni görevlerinde başarılar dilerken, Mehmet İşçi ile güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nde görevli işletme şeflerinin de katıldığı törende konuşan yeni Müdür Kara ise, Yatağan’a tayin olmasından dolayı mutlu olduğunu ve bundan sonra kurum personelleriyle birlikte Yatağan’a hizmet için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Tören sırasında Bekir Doğan Demir, Mehmet İşçi'ye çiçek vererek başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2014, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68