YATAĞAN ÖZ ORMAN İŞ'TE GÖREV DEĞİŞİMİ

HAK İŞ Federasyonu'na bağlı Öz Orman İş Sendikası Yatağan Temsilciliği'nde görev değişimi oldu. Yapılan görev değişimi ile yaklaşık on yıldan bu yana Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baştemsilciliği görevini yürüten Erbil Şener'in yerine Selehattin Can getirildi.

YATAĞAN ÖZ ORMAN İŞ'TE GÖREV DEĞİŞİMİ
Öz Orman İş Sendikası Yatağan Temsilciği'nde yapılan görev değişimi ile Yatağan Baş Temsilciliği'ne Selahattin Can getirilirken, eski başkan Erbil Şener ve Hasan Oğuz ise bölge temsilciliği görevine getirildiler. Öz Orman İş Sendikası Yatağan eski Baş Temsilcisi Erbil Şener, “10 yıl boyunca işçi kardeşlerimize hizmet etmek onur ve gurur duydum. Bu hizmet süresince beraber uyum içinde çalıştığımız başta genel başkanımız Settar Aslan, Yatağan Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven, Yatağan Orman İşletme Müdürümüz Bekir Doğan Demir, şube yönetimimiz, bölge şeflerimiz ve işçi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Verilecek olan her görev için zaman hizmete hazırım. Hizmet edene hizmet edilir, hizmet nimettir. Yeni baş temsilci arkadaşımıza görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Öz Orman İş Sendikası Yatağan Baş Temsilcisi Selahattin Can ise; “Şahsım ve işçi arkadaşlarım adına 10 yıl boyunca en iyi işçinin yanında olduğu için teşekkür ederim. Erbil Şener'den devraldığım bu görevi en iyi şekilde yapacağım” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2013, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68