Yatağan protokolü iftarda buluştu

Yatağan Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği, ilçedeki protokol üyelerini bir araya getirdi.

Yatağan protokolü iftarda buluştu
Yatağan Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji Direktörlüğü Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi.

Programa, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Cumhuriyet Başsavcısı Arda Deveci, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Abuzer Kızıl, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak, hakimler ve savcılar, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile davetliler katıldı.

İftarın ardından konuşan Kaymakam Çiçek, Allah’tan tuttukları orucun ve yerine getirdikleri ibadetlerin kabul olmasını diledi.

Çiçek, ramazan boyunca iftar sofraları kurulduğunu, bu sayede birlik ve beraberliğin arttığını belirterek, “Her sene kaymakamlığın iftarları icra ediliyor, sizler de katılıyorsunuz. Bu yüzden sizlere teşekkür ediyorum. Yatağan Termik Enerji Üretim Sosyal Tesisleri’nin Müdürü Erol Kılıç’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yatağan’da görev yaptığım süre zarfında bütün organizasyonlarımızı dört dörtlük bir şekilde organize ediyor. Misafirperverliklerinden dolayı Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji ve Maden direktörlüklerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ramazanın Yatağan’da huzurlu bir şekilde geçtiğini kaydeden Çiçek, “Bugün özellikle iş adamlarımız da aramızda. Kendilerine özel bir teşekkür etmek istiyorum. Atatürk İlkokulu bahçesinde Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca her akşam iftar programları yapılmaktadır. Sağ olsun iş adamlarımız bunun 30 gününe de destek oldular. Allah kabul etsin” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56