banner80

Yatağan sokaklarında sıkı denetimi

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı  ile ilgili denetimler yoğun bir şekilde devam ederken bu kez de cadde ve sokaklarda özellikle ilçe dışından  gelen vatandaşların kontrolleri gerçekleştirildi.

Yatağan sokaklarında sıkı denetimi

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin denetlenmesine büyük bir kararlılıkla devam ediliyor. Bu bağlamda oluşturulan devriye ekipleri ile ilçede kurulan pazaryerindeki pazarcı esnafının karantina tedbirlerine uyup uymadıkları düzenli olarak denetleniyor. Denetlemeler çerçevesinde artık Yatağan ilçesine, ilçe dışından gelenler de sıkı denetime tabi tutulmaya başlandı.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevlisi özel giyimli polisler, internet bağlantılı tablet bilgisayarlarla cadde ve sokaklarda dolaşarak ilçe dışından gelen vatandaşların da sorgularını tek tek yaparlarken, yapılan kontrollerde şuana kadar her hangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadığı öğrenildi.

Ayrıca polis ekip otolarından gün boyu yapılan anonslarla vatandaşlar sosyal mesafeye uymaları ve maske takmaları konusunda bilgilendiriliyorlar.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68