Yatağan ve Kavaklıdere CHP'den Ortak Toplantı

Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Teşkilatı'nın belirli aralıklarla gerçekleştirdiği İlçe Danışma Kurulu toplantılarının bu ayki ayağı Kavaklıdere İlçe Teşkilatı ile birlikte gerçekleştirildi.

Yatağan ve Kavaklıdere CHP'den Ortak Toplantı
 Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe teşkilatlarının belirli aralıklarla gerçekleştirdiği Danışma Kurulu toplantılarının Yatağan ayağı Kavaklıdere İlçe Teşkilatı ile birlikte gerçekleştirildi. 
16 Mayıs Perşembe günü saat 21:00'de Yatağan Belediyesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya Yatağan ve Kavaklıdere'nin ilçe yönetimleri ile CHP'li Belediye Başkanları ve partililer katıldı. 
Toplantının basına açık bölümünde CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek tarafından yapılan açıklamada; “Teşkilatımızın belirli aralıklarla tertip ettiği İlçe Danışma Kurulu toplantılarının bu ayki bölümünü Kavaklıdere İlçe Teşkilatı ile birlikte yapıyoruz. 
Toplantımıza il ve ilçe yöneticileri ile belediye başkanlarımızın yanı sıra çok sayıda partilimiz katıldı. 
Toplantının amacı yerel ve ulusal sorunları görüşmek ve gereken kararları hep beraber alabilmek” dedi. 
Toplantının basına kapalı bölümünde ise gündemi başlıca iki konunun meşgul ettiği öğrenilirken; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aydın mitingi ile yerel seçimler öncesi hazırlık sürecine geniş zaman ayrıldığı edinilen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2013, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER