Yatağan, Yatağan olalı böyle sünnet töreni görmedi

Yatağan Kaya Köstepen Şehir Stadı’nda 3 bin kişinin katılımıyla düzenlenen sünnet törenine katılanlar eğlenceli saatler yaşadı.

Yatağan, Yatağan olalı böyle sünnet töreni görmedi
 Yatağan’ın sevilen esnaflarından Eczacı Kadir Serkan Tekin ile eşi Özlem Tekin’in oğulları Ali Mert için dillere destan bir sünnet töreni düzenledi.

Cuma günü düzenlenen sünnet töreni için evinin önünden atla törenin düzenleneceği Kaya Köstepen Şehir Stadı’na davul ve zurna eşliğinde giden Ali Mert, daha sonra ablası Ayşe Serra ile akraba ve arkadaşlarıyla araç konvoyuyla birlikte şehir turu attı. Sünnet töreninden önce evinden şehir stadına tekrar atla giden Ali Mert, statta bekleyenler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Tören için 3 bin kişilik dev bir organizasyon düzenleyen Tekin ailesinin sünnet törenini, çevredeki vatandaşlar da büyük bir ilgiyle izledi.

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’nun telefon ve telgrafla tebriklerini sunduğu sünnet törenine, Tekin ailesinin akrabaları ve yakınlarının yanı sıra, çok sayıda eczacılar odasının temsilcisi de katıldı.

Çocuk oyun parklarının da kurulduğu tören alanında, çocuklar töreni aldırış etmeden saatlerce gönüllerince eğlendi.

Kadir Serkan Tekin, sünnet törenine, faks veya çiçek göndererek, telefonla arayarak ve bizzat katılarak bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 20:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbette
Gurbette - 7 yıl Önce

haberi kim yaptı bilmiyorum tam hüseyin kocabıyık ın tarzı olmuş..

feryat
feryat - 7 yıl Önce

helal olsun kardeşim

Şevki Gürgüç
Şevki Gürgüç - 7 yıl Önce

arkadaşlar habermi şimdi bu bırakın allahınızı severseniz ilk defamı sünnet yapılıyor yatağanda

Şevki Gürgüç
Şevki Gürgüç - 7 yıl Önce

sayın yöneticiler esas haber turgut mezarlığındaki suyun seçimden öncesine dayanan arızası var seçimlerde seçim arabalarıyla mezarlığa kadar giren seçimden sonraki gün hemen suyun akar hale geleceği sözü verenler kaç bayram kaç namaz geçti oralı bile değiller herhalde biz turgut halkı olarak seçim kazandırma cezası aldık

Şevki Gürgüç
Şevki Gürgüç - 7 yıl Önce

lütfen bu sorunu gazetenizde dile getirirsinizde sorun çözülür gazetenizede teşekür ederiz toplam 300 metre 1 lik kangal boruyla sorun çözülecek boruyuda bizler alırız

nida
nida - 7 yıl Önce

Kenara çek yağcılarda ve sonradangörmelerde inecek var !!!

yağcılık
yağcılık - 7 yıl Önce

yatağanda yağcılık diz boyu. haşmet başkan yağcılığı ve yağcıları seviyor. gürgüç bey haklı çimlere yazık.

SIRADAKİ HABER

banner68